• Muscle Up 960 Ml
-5%
Trm

Muscle Up 960 ml

SKUTR5391504340392

Muscle Up 960 ml is a veterinary product available in a 960 ml bottle.

Regular price €181,99 18,96 € / 100ml
Sale price €181,99 Regular price €191,57
You are saving: -€9,58
18,96 € / 100ml
Muscle Up 960 Ml
Muscle Up 960 ml
Regular price €181,99 18,96 € / 100ml
Sale price €181,99 Regular price €191,57
You are saving: -€9,58
18,96 € / 100ml
Pharmaceutical Recommendation
 
 
 
2 item(s)
€0,00

 

 

What is Muscle Up 960 ml?

Muscle Up 960 ml is a veterinary product in a 960 ml bottle.

What is it used for?

Its purpose is to complement the animal’s care in accordance with the manufacturer’s instructions.

Verified characteristics

  • Pack size: 960 ml

Who is it intended for?

Dogs, cats or other animals of the species indicated on the packaging, under veterinary supervision where there is a clinical need.

Precautions

Product intended for animals. Store the packaging as directed and consult your vet if there are any specific dietary or clinical requirements.

What is the price of Muscle Up 960 ml?

Check the price of Muscle Up 960 ml on Farmaciasdirect and see what promotions are currently available before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203