• Nale Chiquiboom , 10 ml x 20 ampoules
-17% Promo FD

Nale Chiquiboom, 10 ml x 20 ampoules

SKUNA4607014056847

Nale Chiquiboom, 10 ml x 20 ampoules, is a food supplement supplied in 20 ampoules. This food supplement is designed to provide nutrients in 10 ml drinkable ampoules.

Regular price €24,00 240,0 € / 100ml
Sale price €24,00 Regular price €29,08
You are saving: -€5,08
240,0 € / 100ml
Nale Chiquiboom , 10 ml x 20 ampoules
Nale Chiquiboom, 10 ml x 20 ampoules
Regular price €24,00 240,0 € / 100ml
Sale price €24,00 Regular price €29,08
You are saving: -€5,08
240,0 € / 100ml

 

 

What is Nale Chiquiboom, 10 ml x 20 ampoules?

Nale Chiquiboom, 10 ml x 20 ampoules, is a food supplement supplied in 20 ampoules.

What is it used for?

It is designed to provide nutrients in 10 ml drinkable ampoules.

Verified characteristics

  • Pack size: 20 ampoules

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, have a medical condition or are taking medication.

What is the price of Nale Chiquiboom, 10 ml x 20 ampoules?

Check the price of Nale Chiquiboom, 10 ml x 20 ampoules, at Farmaciasdirect and check the current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me