• Natura Premium Chlorella Powder Bio , 125 gr
  • Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g
-47%

Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g

SKUNA8436586480028

Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g, is a food supplement containing 125 g. It is designed to supplement the diet with the ingredients listed by the manufacturer.

Regular price €6,70 5,36 € / 100gr
Sale price €6,70 Regular price €12,75
You are saving: -€6,05
5,36 € / 100gr
Natura Premium Chlorella Powder Bio , 125 gr
Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g
Regular price €6,70 5,36 € / 100gr
Sale price €6,70 Regular price €12,75
You are saving: -€6,05
5,36 € / 100gr

 

 

What is Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g?

Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g is a food supplement in a 125 g pack.

What is it used for?

It is intended to supplement the diet with the nutrients or ingredients specified by the manufacturer.

How should Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g be used?

Follow the dosage and instructions indicated on the packaging. Do not exceed the recommended daily dose.

Precautions

Food supplements are not a substitute for a varied and balanced diet. Keep the product out of the reach of children and consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, unwell or taking medication.

What is the price of Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g?

Check the price of Natura Premium Organic Chlorella Powder, 125 g on Farmaciasdirect and review any current promotions before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me