• Natura Premium Organic Spirulina Powder , 500 gr
  • Natura Premium Organic Spirulina Powder , 500 gr
-26% Promo FD

Natura Premium Organic Spirulina Powder , 500 gr

SKUNA8436586480967

Spirulina Powder 500 grs ORGANIC

Regular price €14,00 2,8 € / 100gr
Sale price €14,00 Regular price €19,00
You are saving: -€5,00
2,8 € / 100gr
Natura Premium Organic Spirulina Powder , 500 gr
Natura Premium Organic Spirulina Powder , 500 gr
Regular price €14,00 2,8 € / 100gr
Sale price €14,00 Regular price €19,00
You are saving: -€5,00
2,8 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me