• Naturgreen Organic Toasted Sesame, 225 g
  • Naturgreen Organic Toasted Sesame, 225 g
  • Naturgreen Organic Toasted Sesame, 225 g
  • Naturgreen Organic Toasted Sesame, 225 g
-5%

Naturgreen Organic Toasted Sesame, 225 g

SKUNA8436542191289

Organic Toasted Sesame

Regular price €3,50 1,56 € / 100gr
Sale price €3,50 Regular price €3,68
You are saving: -€0,18
1,56 € / 100gr
Naturgreen Organic Toasted Sesame, 225 g
Naturgreen Organic Toasted Sesame, 225 g
Regular price €3,50 1,56 € / 100gr
Sale price €3,50 Regular price €3,68
You are saving: -€0,18
1,56 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me