• Nutergia Oligoviol A , 150 ml
-14% Promo FD

Nutergia Oligoviol A, 150 ml

SKUNU8436031733310

Nutergia Oligoviol A, 150 ml, is a health and wellbeing product in a 150 ml bottle.

Regular price €17,40 11,6 € / 100ml
Sale price €17,40 Regular price €20,26
You are saving: -€2,86
11,6 € / 100ml
Nutergia Oligoviol A , 150 ml
Nutergia Oligoviol A, 150 ml
Regular price €17,40 11,6 € / 100ml
Sale price €17,40 Regular price €20,26
You are saving: -€2,86
11,6 € / 100ml

 

 

What is Nutergia Oligoviol A, 150 ml?

Nutergia Oligoviol A, 150 ml is a health and wellbeing product in a 150 ml bottle.

What is it used for?

Its purpose is to provide trace elements in liquid form.

Verified characteristics

  • Pack size: 150 ml

Who is it suitable for?

People who need to take trace elements in liquid form.

Precautions

Check that it is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Nutergia Oligoviol A, 150 ml?

Check the price of Nutergia Oligoviol A, 150 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me