• Nutergia Oligoviol B , 150 ml
-16% Promo FD

Nutergia Oligoviol B, 150 ml

SKUNU8436031733334

Nutergia Oligoviol B, 150 ml is a skincare and wellbeing product in a 150 ml bottle.

Regular price €17,00 11,33 € / 100ml
Sale price €17,00 Regular price €20,26
You are saving: -€3,26
11,33 € / 100ml
Nutergia Oligoviol B , 150 ml
Nutergia Oligoviol B, 150 ml
Regular price €17,00 11,33 € / 100ml
Sale price €17,00 Regular price €20,26
You are saving: -€3,26
11,33 € / 100ml

 

 

What is Nutergia Oligoviol B, 150 ml?

Nutergia Oligoviol B, 150 ml is a health and wellbeing product in a 150 ml bottle.

What is it for?

Its purpose is to provide trace elements in liquid form.

Verified characteristics

  • Pack size: 150 ml

Who is it suitable for?

People who need to take trace elements in liquid form.

Precautions

Check that it is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Nutergia Oligoviol B, 150 ml?

Check the price of Nutergia Oligoviol B, 150 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me