• Okami Bio Pea & Coconut Protein 500Gr Bio Sg Vegan
  • Okami Bio Pea & Coconut Protein 500Gr Bio Sg Vegan
  • Okami Bio Pea & Coconut Protein 500Gr Bio Sg Vegan
-5%

Okami Bio Pea & Coconut Protein 500Gr Bio Sg Vegan

SKUOK8437017415978

Make sure you eat a balanced and varied diet.

Regular price €27,80 5,56 € / 100gr
Sale price €27,80 Regular price €29,26
You are saving: -€1,46
5,56 € / 100gr
Sold out
Okami Bio Pea & Coconut Protein 500Gr Bio Sg Vegan
Okami Bio Pea & Coconut Protein 500Gr Bio Sg Vegan
Regular price €27,80 5,56 € / 100gr
Sale price €27,80 Regular price €29,26
You are saving: -€1,46
5,56 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me