• Okami Bio Pea & Coffee Protein 500Gr. Bio Sg Vegan
  • Okami Bio Pea & Coffee Protein 500Gr. Bio Sg Vegan
  • Okami Bio Pea & Coffee Protein 500Gr. Bio Sg Vegan
-9%

Okami Bio Pea & Coffee Protein 500Gr. Bio Sg Vegan

SKUOK8437017415961

Coffee flavoured pea protein.

Regular price €24,40 4,88 € / 100gr
Sale price €24,40 Regular price €26,95
You are saving: -€2,55
4,88 € / 100gr
Sold out
Okami Bio Pea & Coffee Protein 500Gr. Bio Sg Vegan
Okami Bio Pea & Coffee Protein 500Gr. Bio Sg Vegan
Regular price €24,40 4,88 € / 100gr
Sale price €24,40 Regular price €26,95
You are saving: -€2,55
4,88 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me