• Okami Bio Pea Protein-Pomegranate Juice 500G Bio Sg Ve
  • Okami Bio Pea Protein-Pomegranate Juice 500G Bio Sg Ve
  • Okami Bio Pea Protein-Pomegranate Juice 500G Bio Sg Ve
-5%

Okami Bio Pea Protein-Pomegranate Juice 500G Bio Sg Ve

SKUOK8437017416159

Pea protein with pomegranate juice powder.

Regular price €24,95 4,99 € / 100gr
Sale price €24,95 Regular price €26,26
You are saving: -€1,31
4,99 € / 100gr
Okami Bio Pea Protein-Pomegranate Juice 500G Bio Sg Ve
Okami Bio Pea Protein-Pomegranate Juice 500G Bio Sg Ve
Regular price €24,95 4,99 € / 100gr
Sale price €24,95 Regular price €26,26
You are saving: -€1,31
4,99 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me