• Okami Bio Protein Brownie Mix 186G Bio Veg
  • Okami Bio Protein Brownie Mix 186G Bio Veg
  • Okami Bio Protein Brownie Mix 186G Bio Veg
-48%

Okami Bio Protein Brownie Mix 186G Bio Veg

SKUOK8435678202357

Protein brownie mix.

Regular price €6,20 3,33 € / 100gr
Sale price €6,20 Regular price €11,94
You are saving: -€5,74
3,33 € / 100gr
Sold out
Okami Bio Protein Brownie Mix 186G Bio Veg
Okami Bio Protein Brownie Mix 186G Bio Veg
Regular price €6,20 3,33 € / 100gr
Sale price €6,20 Regular price €11,94
You are saving: -€5,74
3,33 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me