• DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
  • DEO Original Spray 150ml
-5%

DEO Original Spray 150ml

SKUOL8006540796269

Original fragrance deodorant spray.

Regular price €4,40 2,93 € / 100ml
Sale price €4,40 Regular price €4,63
You are saving: -€0,23
2,93 € / 100ml
DEO Original Spray 150ml
DEO Original Spray 150ml
Regular price €4,40 2,93 € / 100ml
Sale price €4,40 Regular price €4,63
You are saving: -€0,23
2,93 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me