• Ovega 3, 4.5 Litres
-5%
Trm

Ovega 3, 4.5 Litres

SKUTR5391504343003

Vegan supplement for horses consisting of omega 3 and omega

Regular price €112,00 2,49 € / 100ml
Sale price €112,00 Regular price €117,89
You are saving: -€5,89
2,49 € / 100ml
Ovega 3, 4.5 Litres
Ovega 3, 4.5 Litres
Regular price €112,00 2,49 € / 100ml
Sale price €112,00 Regular price €117,89
You are saving: -€5,89
2,49 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203