• Perricone High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum, 59 ml
  • Perricone High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum, 59 ml
  • Perricone High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum, 59 ml
-25%

Perricone High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum, 59 ml

SKUPE5060746524210

Night treatment

Regular price €110,29 186,93 € / 100ml
Sale price €110,29 Regular price €147,00
You are saving: -€36,71
186,93 € / 100ml
Sold out
Perricone High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum, 59 ml
Perricone High Potency Growth Factor Firming & Lifting Serum, 59 ml
Regular price €110,29 186,93 € / 100ml
Sale price €110,29 Regular price €147,00
You are saving: -€36,71
186,93 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me