• Pharma & Go Bronsema 250Ml.
-57%

Pharma & Go Bronsema 250Ml.

SKUPH8470001961686

Food supplement made from honey, eucalyptus, thyme, ivy and pine.

Regular price €12,10 4,84 € / 100ml
Sale price €12,10 Regular price €27,93
You are saving: -€15,83
4,84 € / 100ml
Pharma & Go Bronsema 250Ml.
Pharma & Go Bronsema 250Ml.
Regular price €12,10 4,84 € / 100ml
Sale price €12,10 Regular price €27,93
You are saving: -€15,83
4,84 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me