• Pharma & Go Tea Tree Oil Roll-On 15Ml.
-45% Promo FD

Pharma & Go Tea Tree Oil Roll-On 15Ml.

SKUPH8470001893840

Moisturising skin oil.

Regular price €7,10 47,33 € / 100ml
Sale price €7,10 Regular price €12,96
You are saving: -€5,86
47,33 € / 100ml
Pharma & Go Tea Tree Oil Roll-On 15Ml.
Pharma & Go Tea Tree Oil Roll-On 15Ml.
Regular price €7,10 47,33 € / 100ml
Sale price €7,10 Regular price €12,96
You are saving: -€5,86
47,33 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me