• Pinisan Fresh Jelly , 20 g
-9%

Pinisan Fresh Jelly , 20 g

SKUPI8435001001053

Fresh royal jelly in a 20 g pot, supplied undried to preserve its natural texture.

Regular price €9,00 45,0 € / 100gr
Sale price €9,00 Regular price €9,84
You are saving: -€0,84
45,0 € / 100gr
Pinisan Fresh Jelly , 20 g
Pinisan Fresh Jelly , 20 g
Regular price €9,00 45,0 € / 100gr
Sale price €9,00 Regular price €9,84
You are saving: -€0,84
45,0 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me