• Powerade Ice Storm Sports Hydration Drink, 500 ml
-10%

Powerade Ice Storm Sports Hydration Drink, 500 ml

SKUBO54492653

Powerade Ice Storm is a non-carbonated isotonic drink, formulated with carbohydrates and electrolytes to support hydration during sport. It contains vitamin B6, which helps reduce tiredness and fatigue. Its 500 ml bottle is convenient for drinking before, during or after exercise.

Regular price €1,80 0,36 € / 100ml
Sale price €1,80 Regular price €2,00
You are saving: -€0,20
0,36 € / 100ml
Powerade Ice Storm Sports Hydration Drink, 500 ml
Powerade Ice Storm Sports Hydration Drink, 500 ml
Regular price €1,80 0,36 € / 100ml
Sale price €1,80 Regular price €2,00
You are saving: -€0,20
0,36 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me