• Salud Viva Matcha , 50 gr
  • Salud Viva Matcha, 50 g
-15% Promo FD

Salud Viva Matcha, 50 g

SKUSA001480000009

Salud Viva Matcha, 50 g, is a plant-based food product weighing 50 g.

Regular price €13,10 26,2 € / 100gr
Sale price €13,10 Regular price €15,40
You are saving: -€2,30
26,2 € / 100gr
Sold out
Salud Viva Matcha , 50 gr
Salud Viva Matcha, 50 g
Regular price €13,10 26,2 € / 100gr
Sale price €13,10 Regular price €15,40
You are saving: -€2,30
26,2 € / 100gr

 

 

What is Salud Viva Matcha, 50 g?

Salud Viva Matcha, 50 g is a plant-based food product weighing 50 g.

What is it used for?

It is intended to be prepared or consumed in accordance with the instructions on the packaging.

Verified characteristics

  • Pack size: 50 g

Who is it suitable for?

People who wish to prepare or consume it in accordance with the instructions on the packaging; it is advisable to check the ingredients and allergens before consumption.

Precautions

Keep the packaging tightly closed and check the ingredients if you have any allergies or dietary restrictions.

What is the price of Salud Viva Matcha, 50 g?

Check the price of Salud Viva Matcha, 50 g, on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me