• Salud Viva Mi Perfecta Mañana , 400 g
  • Salud Viva My Perfect Morning, 400 g
-26% Promo FD

Salud Viva My Perfect Morning, 400 g

SKUSA016690000008

Salud Viva Mi Perfecta Mañana, 400 g, is a health and wellbeing product in a 400 g pack, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €20,40 5,1 € / 100gr
Sale price €20,40 Regular price €27,50
You are saving: -€7,10
5,1 € / 100gr
Sold out
Salud Viva Mi Perfecta Mañana , 400 g
Salud Viva My Perfect Morning, 400 g
Regular price €20,40 5,1 € / 100gr
Sale price €20,40 Regular price €27,50
You are saving: -€7,10
5,1 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me