• Salus Salullant Llanten , 250 ml
-23% Promo FD

Salus Salullant Llanten, 250 ml

SKUSA4004148057083

Salus Salullant Llanten, 250 ml, is a health and wellbeing product in a 250 ml bottle. It contains plantain.

Regular price €14,00 5,6 € / 100ml
Sale price €14,00 Regular price €18,27
You are saving: -€4,27
5,6 € / 100ml
Salus Salullant Llanten , 250 ml
Salus Salullant Llanten, 250 ml
Regular price €14,00 5,6 € / 100ml
Sale price €14,00 Regular price €18,27
You are saving: -€4,27
5,6 € / 100ml

 

 

What is Salus Salullant Llanten, 250 ml?

Salus Salullant Llanten, 250 ml is a health and wellbeing product in a 250 ml bottle.

What is it used for?

It is designed to soothe the throat using plantain, honey and plant extracts.

Verified characteristics

  • Pack size: 250 ml
  • Identified ingredients: plantain

Who is it suitable for?

Users who need to soothe their throat using plantain, honey and plant extracts.

Precautions

Check that it is suitable for your needs and stop using it if you notice any harm, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Salus Salullant Plantain, 250 ml?

Check the price of Salus Salullant Plantain, 250 ml on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me