• Salus Vitamin B Komplex , 250 ml
-29% Promo FD

Salus Vitamin B Complex, 250 ml

SKUSA4004148332418

Salus Vitamin B Complex, 250 ml is a food supplement in a 250 ml bottle. It contains ginger. This vitamin B supplement is designed to provide B vitamins in liquid form. As a food supplement, it should be used in accordance with the instructions on the packaging.

Regular price €16,20 6,48 € / 100ml
Sale price €16,20 Regular price €22,73
You are saving: -€6,53
6,48 € / 100ml
Salus Vitamin B Komplex , 250 ml
Salus Vitamin B Complex, 250 ml
Regular price €16,20 6,48 € / 100ml
Sale price €16,20 Regular price €22,73
You are saving: -€6,53
6,48 € / 100ml

 

 

What is Salus Vitamin B Complex, 250 ml?

Salus Vitamin B Complex, 250 ml is a food supplement in a 250 ml bottle. It falls into the vitamin B category.

What is it used for?

As a food supplement, its purpose is to provide B-group vitamins in liquid form.

Verified characteristics

  • Pack size: 250 ml
  • Identified ingredients: ginger

Precautions

Dietary supplements are not a substitute for a varied diet. Keep this product out of the reach of children. Consult a healthcare professional if you are pregnant, breastfeeding, ill or taking medication.

What is the price of Salus Vitamin B Complex, 250 ml?

Check the price of Salus Vitamin B Complex, 250 ml at Farmaciasdirect and check any current promotions before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me