• Skin Generics Egf Peptide Lip Treatment , 8 ml
-27% Promo FD

Skin Generics Egf Peptide Lip Treatment , 8 ml

SKUSK8436559356626

Skin Generics Egf Peptide Lip Treatment

Regular price €5,80 72,5 € / 100ml
Sale price €5,80 Regular price €7,95
You are saving: -€2,15
72,5 € / 100ml
Sold out
Skin Generics Egf Peptide Lip Treatment , 8 ml
Skin Generics Egf Peptide Lip Treatment , 8 ml
Regular price €5,80 72,5 € / 100ml
Sale price €5,80 Regular price €7,95
You are saving: -€2,15
72,5 € / 100ml

 

 

Intensive lip treatment formulated with Bio GF Complex peptide that stimulates collagen biosynthesis and cell regeneration, reducing fine lines, moisture loss and restoring a feeling of softness and suppleness to the lips.

Directions for use

Lip treatment. Apply this lip balm for a restorative effect day and night.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me