• Skin Generics Hyaluronic Aclip Treatment , 7 ml
-30% Promo FD

Skin Generics Hyaluronic Aclip Treatment , 7 ml

SKUSK8436559356565

Skin Generics Hyaluronic Aclip Treatment

Regular price €5,60 80,0 € / 100ml
Sale price €5,60 Regular price €7,95
You are saving: -€2,35
80,0 € / 100ml
Skin Generics Hyaluronic Aclip Treatment , 7 ml
Skin Generics Hyaluronic Aclip Treatment , 7 ml
Regular price €5,60 80,0 € / 100ml
Sale price €5,60 Regular price €7,95
You are saving: -€2,35
80,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me