• Smileat Beef & Ham Stew Jar , 230 grams
  • Smileat Beef & Ham Stew Jar , 230 grams
  • Smileat Beef & Ham Stew Jar , 230 grams
-35%

Smileat Beef & Ham Stew Jar , 230 grams

SKUSM8437017636854

Jar 230 g of Cocidito with veal and ham

Regular price €2,10 0,91 € / 100gr
Sale price €2,10 Regular price €3,23
You are saving: -€1,13
0,91 € / 100gr
20% discount.
on selected products.
Valid until 15 October.
Smileat Beef & Ham Stew Jar , 230 grams
Smileat Beef & Ham Stew Jar , 230 grams
Regular price €2,10 0,91 € / 100gr
Sale price €2,10 Regular price €3,23
You are saving: -€1,13
0,91 € / 100gr

 

 

230 g jar of Cocidito with veal and ham

Ingredients

Vegetables* 56% (carrot*, potato*, broccoli* and leek*), cooking water, chickpeas* 15%, beef* 6%, pork (ham)* 4% and extra virgin olive oil* 1.5%. *Sourced from organic farming and livestock farming.

Nutritional value






































Average nutritional information Per 100 g
Energy value 264 kJ / 63 kcal
Fat 2.4 g
of which saturated 0.7 g
Carbohydrate 6.5 g
of which sugars 0.96 g
Protein 3.8 g
Salt 0.06 g
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me