• Staysound 1.5Kg- Greda
-5%
Trm

Staysound 1.5Kg- Greda

SKUTR5391504340453

Soothing cold grease for horses

Regular price €18,55 12,37 € / 1kg
Sale price €18,55 Regular price €19,53
You are saving: -€0,98
12,37 € / 1kg
Staysound 1.5Kg- Greda
Staysound 1.5Kg- Greda
Regular price €18,55 12,37 € / 1kg
Sale price €18,55 Regular price €19,53
You are saving: -€0,98
12,37 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203