• Staysound 20Kg - Greda
-5%
Trm

Staysound 20Kg - Greda

SKUTR5391504340484

Soothing cold grease for horses

Regular price €110,99 5,55 € / 1kg
Sale price €110,99 Regular price €116,83
You are saving: -€5,84
5,55 € / 1kg
Staysound 20Kg - Greda
Staysound 20Kg - Greda
Regular price €110,99 5,55 € / 1kg
Sale price €110,99 Regular price €116,83
You are saving: -€5,84
5,55 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me
Supplier: TRM - Thoroughbred Remedies Manufacturing Ltd Supplier's address: The Paddocks, Mallow Road, Co. KildareMobile phone: +353 45 433 203