• Taxon Glumaxon, 300 Gr
-21%

Taxon Glumaxon, 300 g

SKUTA8437010670336

Taxon Glumaxon, 300 g is a health and wellbeing product in a 300 g pack, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €60,17 20,06 € / 100gr
Sale price €60,17 Regular price €75,91
You are saving: -€15,74
20,06 € / 100gr
Sold out
Taxon Glumaxon, 300 Gr
Taxon Glumaxon, 300 g
Regular price €60,17 20,06 € / 100gr
Sale price €60,17 Regular price €75,91
You are saving: -€15,74
20,06 € / 100gr

 

 

What is Taxon Glumaxon, 300 g?

Taxon Glumaxon, 300 g is a health and wellbeing product in a 300 g pack.

What is it used for?

It is intended for the specific use indicated by the manufacturer.

How should Taxon Glumaxon, 300 g be used?

Follow the instructions on the packaging for the correct preparation, application, quantity and frequency of use.

Precautions

Check that the product is suitable for your needs and stop using it if you notice any damage, discomfort or an unexpected reaction.

What is the price of Taxon Glumaxon, 300 g?

Check the price of Taxon Glumaxon, 300 g on Farmaciasdirect and look out for any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me