• Terrasana Natural Liquorice Lozenges, 25 Gr
-24%

Terrasana Natural Liquorice Sweets, 25 g

SKUTE8713576163131

Terrasana Natural Liquorice Sweets, 25 g is a plant-based product weighing 25 g, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €2,80 11,2 € / 100gr
Sale price €2,80 Regular price €3,70
You are saving: -€0,90
11,2 € / 100gr
Terrasana Natural Liquorice Lozenges, 25 Gr
Terrasana Natural Liquorice Sweets, 25 g
Regular price €2,80 11,2 € / 100gr
Sale price €2,80 Regular price €3,70
You are saving: -€0,90
11,2 € / 100gr

 

 

What is Terrasana Natural Liquorice Sweets, 25 g?

Terrasana Natural Liquorice Sweets, 25 g is a plant-based product weighing 25 g.

What is it used for?

It is intended for use in food, cosmetics or environmental applications as authorised by the manufacturer, as applicable.

How should Terrasana Natural Liquorice Tablets, 25 g be used?

Refer to the packaging for details on preparation, quantity, dilution or authorised method of use.

Precautions

Do not use the product in any way other than that indicated. Keep out of reach of children and seek advice before use in special circumstances.

What is the price of Terrasana Natural Liquorice Lozenges, 25 g?

Check the price of Terrasana Natural Liquorice Sweets, 25 g on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me