• Th Pharma Black Garlic Shampoo 1000Ml
-8%

Th Pharma Black Garlic Shampoo 1000Ml

SKUTH8426827094664

Strengthens and nourishes hair.

Regular price €7,30 0,73 € / 100ml
Sale price €7,30 Regular price €7,95
You are saving: -€0,65
0,73 € / 100ml
Th Pharma Black Garlic Shampoo 1000Ml
Th Pharma Black Garlic Shampoo 1000Ml
Regular price €7,30 0,73 € / 100ml
Sale price €7,30 Regular price €7,95
You are saving: -€0,65
0,73 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me