• Th Pharma Onion Shampoo 1000Ml
-9%

Th Pharma Onion Shampoo 1000Ml

SKUTH8426827086102

Stimulates hair growth and strengthens.

Regular price €7,20 0,72 € / 100ml
Sale price €7,20 Regular price €7,95
You are saving: -€0,75
0,72 € / 100ml
Th Pharma Onion Shampoo 1000Ml
Th Pharma Onion Shampoo 1000Ml
Regular price €7,20 0,72 € / 100ml
Sale price €7,20 Regular price €7,95
You are saving: -€0,75
0,72 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me