• Tongil Aktidrenal, 500 Ml
-27% Promo FD

Tongil Aktidrenal, 500 ml

SKUTO8436005301828

Tongil Aktidrenal, 500 ml, is a health and wellbeing product in a 500 ml bottle, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €20,40 4,08 € / 100ml
Sale price €20,40 Regular price €27,94
You are saving: -€7,54
4,08 € / 100ml
Sold out
Tongil Aktidrenal, 500 Ml
Tongil Aktidrenal, 500 ml
Regular price €20,40 4,08 € / 100ml
Sale price €20,40 Regular price €27,94
You are saving: -€7,54
4,08 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me