• Tongil Apilcol Gola Spray , 25 ml
-17% Promo FD

Tongil Apilcol Gola Spray , 25 ml

SKUTO8436005300326

A 25 ml mouth spray containing propolis, to be applied directly to the throat.

Regular price €8,80 35,2 € / 100ml
Sale price €8,80 Regular price €10,63
You are saving: -€1,83
35,2 € / 100ml
Tongil Apilcol Gola Spray , 25 ml
Tongil Apilcol Gola Spray , 25 ml
Regular price €8,80 35,2 € / 100ml
Sale price €8,80 Regular price €10,63
You are saving: -€1,83
35,2 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me