• Tongil Pure Marine Collagen, 200 Gr
-21% Promo FD

Tongil Pure Marine Collagen, 200 Gr

SKUTO8436005300715

Tongil hydrolysed marine collagen powder, 200 g pack, to be dissolved in drinks or food.

Regular price €19,20 9,6 € / 100gr
Sale price €19,20 Regular price €24,40
You are saving: -€5,20
9,6 € / 100gr
Tongil Pure Marine Collagen, 200 Gr
Tongil Pure Marine Collagen, 200 Gr
Regular price €19,20 9,6 € / 100gr
Sale price €19,20 Regular price €24,40
You are saving: -€5,20
9,6 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me