• Tropiclean Fresh Breath Mint Toothpaste 133Ml
-9%

Tropiclean Fresh Breath Mint Toothpaste 133Ml

SKUTR645095001022

Mouth care foam.

Regular price €13,00 9,77 € / 100ml
Sale price €13,00 Regular price €14,23
You are saving: -€1,23
9,77 € / 100ml
Sold out
Tropiclean Fresh Breath Mint Toothpaste 133Ml
Tropiclean Fresh Breath Mint Toothpaste 133Ml
Regular price €13,00 9,77 € / 100ml
Sale price €13,00 Regular price €14,23
You are saving: -€1,23
9,77 € / 100ml
Pharmaceutical Recommendation
 
 
 
3 item(s)
€0,00

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me