• Unique Violet Collagen Nutritional Supplement, Tripo 3x300 Grams
  • Unique Violet Collagen Nutritional Supplement, Pack of 3 x 300 grams
-20%

Unique Violet Collagen Nutritional Supplement, Pack of 3 x 300 grams

SKUUN3202907252415

Unique Violet Collagen Nutritional Supplement, Pack of 3 x 300 grams is a health and wellbeing product, designed for the specific use stated on the label.

Regular price €192,00 21,33 € / 100gr
Sale price €192,00 Regular price €240,00
You are saving: -€48,00
21,33 € / 100gr
Unique Violet Collagen Nutritional Supplement, Tripo 3x300 Grams
Unique Violet Collagen Nutritional Supplement, Pack of 3 x 300 grams
Regular price €192,00 21,33 € / 100gr
Sale price €192,00 Regular price €240,00
You are saving: -€48,00
21,33 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me