• Vivera Cracked Heel Moisturising Cream, 125 ml
-13%

Vivera Cracked Heel Moisturising Cream, 125 ml

SKUVI8470001556127

Treatment for dry, rough and cracked feet.

Regular price €4,50 3,6 € / 100ml
Sale price €4,50 Regular price €5,18
You are saving: -€0,68
3,6 € / 100ml
Sold out
Vivera Cracked Heel Moisturising Cream, 125 ml
Vivera Cracked Heel Moisturising Cream, 125 ml
Regular price €4,50 3,6 € / 100ml
Sale price €4,50 Regular price €5,18
You are saving: -€0,68
3,6 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me