• Winner Plus Winner Plus Canine Adult 18Kg , dog food
-10%

Winner Plus Canine Adult, 18 kg

SKUWI4055572120188

Balanced food for adult dogs

Regular price €60,79 3,38 € / 1kg
Sale price €60,79 Regular price €67,54
You are saving: -€6,75
3,38 € / 1kg
Sold out
Winner Plus Winner Plus Canine Adult 18Kg , dog food
Winner Plus Canine Adult, 18 kg
Regular price €60,79 3,38 € / 1kg
Sale price €60,79 Regular price €67,54
You are saving: -€6,75
3,38 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me