• Winner Plus Winner Plus Canine Junior Large Breed 18Kg , dog food
-10%

Winner Plus Canine Junior Large Breed, 18 kg

SKUWI4055572113180

Winner Plus Winner Plus Canine Junior Large Breed 18kg, dog food, is a pet product weighing 18kg, intended for use as specified by the manufacturer and suitable for the type of animal indicated in its name.

Regular price €70,79 3,93 € / 1kg
Sale price €70,79 Regular price €78,66
You are saving: -€7,87
3,93 € / 1kg
Sold out
Winner Plus Winner Plus Canine Junior Large Breed 18Kg , dog food
Winner Plus Canine Junior Large Breed, 18 kg
Regular price €70,79 3,93 € / 1kg
Sale price €70,79 Regular price €78,66
You are saving: -€7,87
3,93 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me