• Winner Plus Winner Plus Canine Puppy Junior Holistic 12Kg , dog food
-20%

Winner Plus Holistic Canine Puppy Junior, 12 kg

SKUWI4055572101125

Winner Plus Winner Plus Canine Puppy Junior Holistico 12kg, dog food, is a pet product weighing 12kg, intended for use as specified by the manufacturer and suitable for the type of animal indicated in its name.

Regular price €70,08 5,84 € / 1kg
Sale price €70,08 Regular price €87,99
You are saving: -€17,91
5,84 € / 1kg
Sold out
Winner Plus Winner Plus Canine Puppy Junior Holistic 12Kg , dog food
Winner Plus Holistic Canine Puppy Junior, 12 kg
Regular price €70,08 5,84 € / 1kg
Sale price €70,08 Regular price €87,99
You are saving: -€17,91
5,84 € / 1kg

 

 
Pharmaceutical
advice
Ask our pharmacist
Israel Herrero
A pharmacist specialising in veterinary pharmacy, who will help you look after your pet’s health with advice on nutrition and care. Registration No.: 5088
Ask me