• Ynsadiet Fennel Fruit, 60 g
-25%

Ynsadiet Fennel Fruit, 60 g

SKUYN8412016991104

Ynsadiet Fennel Fruit, 60 g is a plant-based product weighing 60 g, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €1,74 2,9 € / 100gr
Sale price €1,74 Regular price €2,32
You are saving: -€0,58
2,9 € / 100gr
Ynsadiet Fennel Fruit, 60 g
Ynsadiet Fennel Fruit, 60 g
Regular price €1,74 2,9 € / 100gr
Sale price €1,74 Regular price €2,32
You are saving: -€0,58
2,9 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Laboratorios Ynsadiet S.L. Supplier's address: C/ de la Sierra de Guadarrama, 16, 28970 Humanes de MadridMobile phone: +34 916 040 375