• Ynsadiet Yarrow, 40 g
-5%

Ynsadiet Yarrow, 40 g

SKUYN8412016991395

Ynsadiet Yarrow, 40 g is a plant-based food product weighing 40 g.

Regular price €1,77 4,43 € / 100gr
Sale price €1,77 Regular price €1,86
You are saving: -€0,09
4,43 € / 100gr
Ynsadiet Yarrow, 40 g
Ynsadiet Yarrow, 40 g
Regular price €1,77 4,43 € / 100gr
Sale price €1,77 Regular price €1,86
You are saving: -€0,09
4,43 € / 100gr

 

 

What is Ynsadiet Yarrow, 40 g?

Ynsadiet Yarrow, 40 g is a plant-based food product weighing 40 g.

What is it used for?

It is intended to be prepared or consumed in accordance with the instructions on the packaging.

Verified characteristics

  • Pack size: 40 g

Who is it suitable for?

People who wish to prepare or consume this product in accordance with the instructions on the packaging; it is advisable to check the ingredients and allergens before consumption.

Precautions

Keep the packaging tightly closed and check the ingredients if you have any allergies or dietary restrictions.

What is the price of Ynsadiet Yarrow, 40 g?

Check the price of Ynsadiet Milenrama, 40 g, on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Laboratorios Ynsadiet S.L. Supplier's address: C/ de la Sierra de Guadarrama, 16, 28970 Humanes de MadridMobile phone: +34 916 040 375