• Ynsadiet Peppermint, 40 g
-25%

Ynsadiet Peppermint, 40 g

SKUYN8412016991371

Ynsadiet Peppermint, 40 g, is a plant-based product weighing 40 g, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €1,48 3,7 € / 100gr
Sale price €1,48 Regular price €1,98
You are saving: -€0,50
3,7 € / 100gr
Ynsadiet Peppermint, 40 g
Ynsadiet Peppermint, 40 g
Regular price €1,48 3,7 € / 100gr
Sale price €1,48 Regular price €1,98
You are saving: -€0,50
3,7 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Laboratorios Ynsadiet S.L. Supplier's address: C/ de la Sierra de Guadarrama, 16, 28970 Humanes de MadridMobile phone: +34 916 040 375