• Ynsadiet Nervosol , 50 ml
  • Ynsadiet Nervosol , 50 ml
-23%

Ynsadiet Nervosol , 50 ml

SKUYN8412016350130

A 50 ml liquid preparation from the Nervosol range, designed to promote calm and relaxation.

Regular price €9,00 18,0 € / 100ml
Sale price €9,00 Regular price €11,65
You are saving: -€2,65
18,0 € / 100ml
Ynsadiet Nervosol , 50 ml
Ynsadiet Nervosol , 50 ml
Regular price €9,00 18,0 € / 100ml
Sale price €9,00 Regular price €11,65
You are saving: -€2,65
18,0 € / 100ml

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me
Supplier: Laboratorios Ynsadiet S.L. Supplier's address: C/ de la Sierra de Guadarrama, 16, 28970 Humanes de MadridMobile phone: +34 916 040 375