• Ynsadiet Oregano, 40 g
-25%

Ynsadiet Oregano, 40 g

SKUYN8412016991494

Ynsadiet Oregano, 40 g is a plant-based food product weighing 40 g. It contains oregano.

Regular price €1,85 4,63 € / 100gr
Sale price €1,85 Regular price €2,46
You are saving: -€0,61
4,63 € / 100gr
Sold out
Ynsadiet Oregano, 40 g
Ynsadiet Oregano, 40 g
Regular price €1,85 4,63 € / 100gr
Sale price €1,85 Regular price €2,46
You are saving: -€0,61
4,63 € / 100gr

 

 

What is Ynsadiet Oregano, 40 g?

Ynsadiet Oregano, 40 g is a plant-based food product weighing 40 g.

What is it used for?

Its purpose is to provide oregano in the specified form.

Verified characteristics

  • Packaging: 40 g
  • Identified ingredients: oregano

Who is it suitable for?

People who wish to consume oregano in the specified form; it is advisable to check the ingredients and allergens before consumption.

Precautions

Keep the container tightly closed and check the ingredients if you have any allergies or dietary restrictions.

What is the price of Ynsadiet Oregano, 40 g?

Check the price of Ynsadiet Oregano, 40 g on Farmaciasdirect and check any current promotions before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Laboratorios Ynsadiet S.L. Supplier's address: C/ de la Sierra de Guadarrama, 16, 28970 Humanes de MadridMobile phone: +34 916 040 375