• Ynsadiet Valerian Root, 50 g
-5%

Ynsadiet Valerian Root, 50 g

SKUYN8412016991968

Ynsadiet Valerian Root, 50 g is a plant-based product weighing 50 g, intended for the specific use stated on the label.

Regular price €3,17 6,34 € / 100gr
Sale price €3,17 Regular price €3,34
You are saving: -€0,17
6,34 € / 100gr
Ynsadiet Valerian Root, 50 g
Ynsadiet Valerian Root, 50 g
Regular price €3,17 6,34 € / 100gr
Sale price €3,17 Regular price €3,34
You are saving: -€0,17
6,34 € / 100gr

 

 

What is Ynsadiet Valerian Root, 50 g?

Ynsadiet Valerian Root, 50 g is a plant-based product weighing 50 g.

What is it used for?

It is intended for use in food, cosmetics or environmental applications, as authorised by the manufacturer, as appropriate.

How should Ynsadiet Valerian Root, 50 g be used?

Refer to the packaging for information on preparation, quantity, dilution or authorised method of use.

Precautions

Do not use the product in any way other than that indicated. Keep out of reach of children and seek advice before using in special circumstances.

What is the price of Ynsadiet Valerian Root, 50 g?

Check the price of Ynsadiet Valerian Root, 50 g on Farmaciasdirect and check any current offers before completing your purchase.

Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me
Supplier: Laboratorios Ynsadiet S.L. Supplier's address: C/ de la Sierra de Guadarrama, 16, 28970 Humanes de MadridMobile phone: +34 916 040 375