• Zeus Inmuno-5 Max, 7 Sachets Of 7 Grams
-23%

Zeus Inmuno-5 Max, 7 Sachets Of 7 Grams

SKUZE8435082033998

Zeus Inmuno-5 Max in 7 single-dose sachets of 7 g, to prepare one daily dose.

Regular price €43,30 618,57 € / 100gr
Sale price €43,30 Regular price €56,52
You are saving: -€13,22
618,57 € / 100gr
Zeus Inmuno-5 Max, 7 Sachets Of 7 Grams
Zeus Inmuno-5 Max, 7 Sachets Of 7 Grams
Regular price €43,30 618,57 € / 100gr
Sale price €43,30 Regular price €56,52
You are saving: -€13,22
618,57 € / 100gr

 

 
Pharmaceutical
advice
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me