Collection:

Aromatherapy

  • Physalis Lavandin Essence 10Ml. Bio
    -40%

    Physalis Lavandin Essence 10Ml. Bio

    Regular price €5,90 59,0 € / 100ml
    Sale price €5,90 Regular price €9,86
    You are saving: -€3,96
    59,0 € / 100ml
  • Physalis Tea Tree Essence Tea Tree 10Ml. Bio
    -42%

    Physalis Tea Tree Essence Tea Tree 10Ml. Bio

    Regular price €7,20 72,0 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €12,46
    You are saving: -€5,26
    72,0 € / 100ml
  • Physalis Peppermint Essence 10Ml. Bio
    -41% Promo FD

    Physalis Peppermint Essence 10Ml. Bio

    Regular price €7,50 75,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €12,71
    You are saving: -€5,21
    75,0 € / 100ml
  • Physalis Patchouli Essence 10Ml. Bio
    -16% Promo FD

    Physalis Patchouli Essence 10Ml. Bio

    Regular price €9,60 96,0 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €11,40
    You are saving: -€1,80
    96,0 € / 100ml
  • Physalis Rosemary Essence 10Ml. Bio
    -10% Promo FD

    Physalis Rosemary Essence 10Ml. Bio

    Regular price €6,70 67,0 € / 100ml
    Sale price €6,70 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,77
    67,0 € / 100ml
  • Physalis Thyme Essence Thymol 10Ml. Bio
    -43%

    Physalis Thyme Essence Thymol 10Ml. Bio

    Regular price €12,10 121,0 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €21,29
    You are saving: -€9,19
    121,0 € / 100ml
  • Physalis Cinnamon Essence 5Ml. Bio
    -16% Promo FD

    Physalis Cinnamon Essence 5Ml. Bio

    Regular price €10,90 218,0 € / 100ml
    Sale price €10,90 Regular price €12,97
    You are saving: -€2,07
    218,0 € / 100ml
  • Physalis Chamomile Essence (Matricaria) 5Ml. Bio
    -38% Promo FD

    Physalis Chamomile Essence (Matricaria) 5Ml. Bio

    Regular price €23,00 460,0 € / 100ml
    Sale price €23,00 Regular price €37,06
    You are saving: -€14,06
    460,0 € / 100ml
  • Physalis Orange Blossom Water 200Ml. Bio
    -18%

    Physalis Orange Blossom Water 200Ml. Bio

    Regular price €9,00 4,5 € / 100ml
    Sale price €9,00 Regular price €11,00
    You are saving: -€2,00
    4,5 € / 100ml
  • Physalis Hemp Oil 100Ml. Bio
    -16% Promo FD

    Physalis Hemp Oil 100Ml. Bio

    Regular price €9,70 9,7 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €11,50
    You are saving: -€1,80
    9,7 € / 100ml
  • Physalis Black Cumin Oil 100Ml. Bio
    -22% Promo FD

    Physalis Black Cumin Oil 100Ml. Bio

    Regular price €12,50 12,5 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €16,00
    You are saving: -€3,50
    12,5 € / 100ml
  • Physalis Sage Extract 100Ml. Bio
    -34% Promo FD

    Physalis Sage Extract 100Ml. Bio

    Regular price €15,20 15,2 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €22,86
    You are saving: -€7,66
    15,2 € / 100ml
  • Physalis Violet Pansy Extract T. 100Ml. Bio
    -39%

    Physalis Violet Pansy Extract T. 100Ml. Bio

    Regular price €14,00 14,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €22,86
    You are saving: -€8,86
    14,0 € / 100ml
  • Physalis Scots Pine Essence 10Ml. Bio
    -36% Promo FD

    Physalis Scots Pine Essence 10Ml. Bio

    Regular price €9,10 91,0 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €14,14
    You are saving: -€5,04
    91,0 € / 100ml
  • Physalis Lavender Leaf Sage Essence 10Ml. Bio
    -30% Promo FD

    Physalis Lavender Leaf Sage Essence 10Ml. Bio

    Regular price €11,90 119,0 € / 100ml
    Sale price €11,90 Regular price €17,00
    You are saving: -€5,10
    119,0 € / 100ml
  • Physalis Lemongrass Essence 10Ml. Bio
    -33%

    Physalis Lemongrass Essence 10Ml. Bio

    Regular price €6,20 62,0 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €9,29
    You are saving: -€3,09
    62,0 € / 100ml
  • Physalis Melissa Essence 10Ml. Bio
    -16% Promo FD

    Physalis Melissa Essence 10Ml. Bio

    Regular price €10,50 105,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €12,45
    You are saving: -€1,95
    105,0 € / 100ml
  • Physalis Castor Oil 100Ml. Bio
    -18%

    Physalis Castor Oil 100Ml. Bio

    Regular price €9,40 9,4 € / 100ml
    Sale price €9,40 Regular price €11,50
    You are saving: -€2,10
    9,4 € / 100ml
  • Physalis Field Mint Essence Peppermint 10Ml. Bio
    -38%

    Physalis Field Mint Essence Peppermint 10Ml. Bio

    Regular price €6,10 61,0 € / 100ml
    Sale price €6,10 Regular price €9,86
    You are saving: -€3,76
    61,0 € / 100ml
  • Physalis Basil Essence 10Ml. Bio
    -25%

    Physalis Basil Essence 10Ml. Bio

    Regular price €7,40 74,0 € / 100ml
    Sale price €7,40 Regular price €9,90
    You are saving: -€2,50
    74,0 € / 100ml
  • Physalis Essence Cajeput 10Ml. Bio
    -37% Promo FD

    Physalis Essence Cajeput 10Ml. Bio

    Regular price €8,60 86,0 € / 100ml
    Sale price €8,60 Regular price €13,64
    You are saving: -€5,04
    86,0 € / 100ml
  • Physalis Litsea Essence 10Ml. Bio
    -14% Promo FD

    Physalis Litsea Essence 10Ml. Bio

    Regular price €5,90 59,0 € / 100ml
    Sale price €5,90 Regular price €6,90
    You are saving: -€1,00
    59,0 € / 100ml
  • Physalis Essence of Eucalyptus Radiata 10Ml. Bio
    -34% Promo FD

    Physalis Essence of Eucalyptus Radiata 10Ml. Bio

    Regular price €7,50 75,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €11,29
    You are saving: -€3,79
    75,0 € / 100ml
  • Physalis Ginger Essence 10Ml. Bio
    -37% Promo FD

    Physalis Ginger Essence 10Ml. Bio

    Regular price €14,90 149,0 € / 100ml
    Sale price €14,90 Regular price €23,71
    You are saving: -€8,81
    149,0 € / 100ml
  • Physalis Laurel Essence 10Ml. Bio
    -33% Promo FD

    Physalis Laurel Essence 10Ml. Bio

    Regular price €13,21 132,1 € / 100ml
    Sale price €13,21 Regular price €19,86
    You are saving: -€6,65
    132,1 € / 100ml
  • Physalis Green Mandarin Essence 10Ml. Bio
    -31% Promo FD

    Physalis Green Mandarin Essence 10Ml. Bio

    Regular price €8,70 87,0 € / 100ml
    Sale price €8,70 Regular price €12,69
    You are saving: -€3,99
    87,0 € / 100ml
  • Physalis Marjoram Essence 10Ml. Bio
    -43% Promo FD

    Physalis Marjoram Essence 10Ml. Bio

    Regular price €12,20 122,0 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €21,29
    You are saving: -€9,09
    122,0 € / 100ml
  • Physalis Neroli Essence 10Ml. Bio
    -40% Promo FD

    Physalis Neroli Essence 10Ml. Bio

    Regular price €13,40 134,0 € / 100ml
    Sale price €13,40 Regular price €22,24
    You are saving: -€8,84
    134,0 € / 100ml
  • Physalis Niaouli Essence 10Ml. Bio
    -36%

    Physalis Niaouli Essence 10Ml. Bio

    Regular price €6,30 63,0 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €9,86
    You are saving: -€3,56
    63,0 € / 100ml
  • Physalis Oregano Essence 10Ml. Bio
    -8% Promo FD

    Physalis Oregano Essence 10Ml. Bio

    Regular price €11,50 115,0 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €12,45
    You are saving: -€0,95
    115,0 € / 100ml