Collection:

Aromatherapy

  • Physalis Vetiver Essential Oil 5Ml. Bio
    -31% Promo FD

    Physalis Vetiver Essential Oil 5Ml. Bio

    Regular price €14,22 284,4 € / 100ml
    Sale price €14,22 Regular price €20,71
    You are saving: -€6,49
    284,4 € / 100ml
  • Physalis Rosemary Camphor Essential Oil 10Ml. Bio
    -30% Promo FD

    Physalis Rosemary Camphor Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €10,00 100,0 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €14,23
    You are saving: -€4,23
    100,0 € / 100ml
  • Physalis Fennel Essential Oil 10Ml.Bio
    -31% Promo FD

    Physalis Fennel Essential Oil 10Ml.Bio

    Regular price €12,20 122,0 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €17,64
    You are saving: -€5,44
    122,0 € / 100ml
  • Physalis Hyssop Essential Oil 10Ml. Bio
    -35% Promo FD

    Physalis Hyssop Essential Oil 10Ml. Bio

    Regular price €15,78 157,8 € / 100ml
    Sale price €15,78 Regular price €24,46
    You are saving: -€8,68
    157,8 € / 100ml
  • Physalis Tamanu Vegetable Oil 100Ml. Bio
    -34% Promo FD

    Physalis Tamanu Vegetable Oil 100Ml. Bio

    Regular price €15,20 15,2 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €22,86
    You are saving: -€7,66
    15,2 € / 100ml
  • Physalis Ravintsara Essence 30Ml. Bio
    -41% Promo FD

    Physalis Ravintsara Essence 30Ml. Bio

    Regular price €19,20 64,0 € / 100ml
    Sale price €19,20 Regular price €32,61
    You are saving: -€13,41
    64,0 € / 100ml
  • Physalis Oregano Essence 30Ml. Bio
    -33% Promo FD

    Physalis Oregano Essence 30Ml. Bio

    Regular price €29,50 98,33 € / 100ml
    Sale price €29,50 Regular price €43,73
    You are saving: -€14,23
    98,33 € / 100ml
  • Pinisan Energisan 15Vials
    -35%

    Pinisan Energisan 15Vials

    Regular price €14,70 0,98 € / 1ud
    Sale price €14,70 Regular price €22,79
    You are saving: -€8,09
    0,98 € / 1ud
  • Pinisan Pinicir Plus 15Vials
    -25% Promo FD

    Pinisan Pinicir Plus 15Vials

    Regular price €17,60 1,17 € / 1ud
    Sale price €17,60 Regular price €23,61
    You are saving: -€6,01
    1,17 € / 1ud
  • Plantapol Super Xanthone Oil 50Ml.
    -30% Promo FD

    Plantapol Super Xanthone Oil 50Ml.

    Regular price €33,40 66,8 € / 100ml
    Sale price €33,40 Regular price €47,47
    You are saving: -€14,07
    66,8 € / 100ml
  • Plantapol Super Xanthone Oil 10Ml.
    -26% Promo FD

    Plantapol Super Xanthone Oil 10Ml.

    Regular price €11,00 110,0 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €14,86
    You are saving: -€3,86
    110,0 € / 100ml
  • Plantapol Calendula Oil 50Ml.
    -27% Promo FD

    Plantapol Calendula Oil 50Ml.

    Regular price €9,70 19,4 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €13,24
    You are saving: -€3,54
    19,4 € / 100ml
  • Plantapol Tea Tree Cremigel Calendula Arnica 50Ml.
    -27% Promo FD

    Plantapol Tea Tree Cremigel Calendula Arnica 50Ml.

    Regular price €10,10 20,2 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €13,87
    You are saving: -€3,77
    20,2 € / 100ml
  • Plameca Whole Star Anis Whole Bag 100Gr.
    -58%

    Plameca Whole Star Anis Whole Bag 100Gr.

    Regular price €6,60 6,6 € / 100gr
    Sale price €6,60 Regular price €15,86
    You are saving: -€9,26
    6,6 € / 100gr
  • Plameca Anis Estrellado Bag 50Gr.
    -55%

    Plameca Anis Estrellado Bag 50Gr.

    Regular price €3,90 7,8 € / 100gr
    Sale price €3,90 Regular price €8,73
    You are saving: -€4,83
    7,8 € / 100gr
  • Plameca Anis Verde Nacional Bag 100Gr.
    -23%

    Plameca Anis Verde Nacional Bag 100Gr.

    Regular price €2,90 2,9 € / 100gr
    Sale price €2,90 Regular price €3,77
    You are saving: -€0,87
    2,9 € / 100gr
  • Plameca Orange Blossom Flower Extra Bag 50Gr.
    -47%

    Plameca Orange Blossom Flower Extra Bag 50Gr.

    Regular price €5,00 10,0 € / 100gr
    Sale price €5,00 Regular price €9,41
    You are saving: -€4,41
    10,0 € / 100gr
  • Plameca Cardamom Bag 100Gr.
    -30% Promo FD

    Plameca Cardamom Bag 100Gr.

    Regular price €17,30 17,3 € / 100gr
    Sale price €17,30 Regular price €24,73
    You are saving: -€7,43
    17,3 € / 100gr
  • Plameca Lavender Flower Extra Bag 50Gr.
    -43%

    Plameca Lavender Flower Extra Bag 50Gr.

    Regular price €1,90 3,8 € / 100gr
    Sale price €1,90 Regular price €3,34
    You are saving: -€1,44
    3,8 € / 100gr
  • Plameca Peppermint Crushed Bag 50Gr.
    -59%

    Plameca Peppermint Crushed Bag 50Gr.

    Regular price €1,40 2,8 € / 100gr
    Sale price €1,40 Regular price €3,39
    You are saving: -€1,99
    2,8 € / 100gr
  • Plameca Salvia Lavandulifolia Leaf Trit. Bag 50Gr.
    -38%

    Plameca Salvia Lavandulifolia Leaf Trit. Bag 50Gr.

    Regular price €1,90 3,8 € / 100gr
    Sale price €1,90 Regular price €3,07
    You are saving: -€1,17
    3,8 € / 100gr
  • Plameca Peppermint Extra Whole Leaf Extra Whole Bag 20Gr.
    -39%

    Plameca Peppermint Extra Whole Leaf Extra Whole Bag 20Gr.

    Regular price €1,60 8,0 € / 100gr
    Sale price €1,60 Regular price €2,62
    You are saving: -€1,02
    8,0 € / 100gr
  • Plameca Summumpropol Spray 25Ml.
    -12%

    Plameca Summumpropol Spray 25Ml.

    Regular price €11,92 47,68 € / 100ml
    Sale price €11,92 Regular price €13,53
    You are saving: -€1,61
    47,68 € / 100ml
  • Plameca Tea Tree Oil 15Ml.
    -14% Promo FD

    Plameca Tea Tree Oil 15Ml.

    Regular price €12,60 84,0 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €14,57
    You are saving: -€1,97
    84,0 € / 100ml
  • Plameca Tea Tree Oil 25Ml.
    -28% Promo FD

    Plameca Tea Tree Oil 25Ml.

    Regular price €16,00 64,0 € / 100ml
    Sale price €16,00 Regular price €22,13
    You are saving: -€6,13
    64,0 € / 100ml
  • Plameca Vital In Senior Royal Jelly 20Amp
    -17% Promo FD

    Plameca Vital In Senior Royal Jelly 20Amp

    Regular price €23,10 23,1 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €27,75
    You are saving: -€4,65
    23,1 € / 1ud
  • Pranarom Oils Yellow Immortelle Essential Oil Bio 5Ml.
    -41%

    Pranarom Oils Yellow Immortelle Essential Oil Bio 5Ml.

    Regular price €28,60 572,0 € / 100ml
    Sale price €28,60 Regular price €48,13
    You are saving: -€19,53
    572,0 € / 100ml
  • Pranarom Edison Diffusers
    -27%

    Pranarom Edison Diffusers

    Regular price €61,20 61,2 € / 1ud
    Sale price €61,20 Regular price €84,30
    You are saving: -€23,10
    61,2 € / 1ud
  • Puressentiel Purifying Air Spray 41, 75Ml.
    -43%

    Puressentiel Purifying Air Spray 41, 75Ml.

    Regular price €9,50 12,67 € / 100ml
    Sale price €9,50 Regular price €16,60
    You are saving: -€7,10
    12,67 € / 100ml
  • Puressentiel Baby Chest Massage Balm, 30 ml
    -21%

    Puressentiel Baby Chest Massage Balm, 30 ml

    Regular price €11,90 39,67 € / 100ml
    Sale price €11,90 Regular price €15,03
    You are saving: -€3,13
    39,67 € / 100ml