Collection:

PLANTAPOL

  • Plantapol Natural Sulfur Soap 100Gr.
    -31%

    Plantapol Natural Sulfur Soap 100Gr.

    Regular price €2,20 2,2 € / 100gr
    Sale price €2,20 Regular price €3,19
    You are saving: -€0,99
    2,2 € / 100gr
  • Plantapol Royal Jelly Fresh 40Gr. (Refrigerated)
    -25%

    Plantapol Royal Jelly Fresh 40Gr. (Refrigerated)

    Regular price €15,00 37,5 € / 100gr
    Sale price €15,00 Regular price €20,04
    You are saving: -€5,04
    37,5 € / 100gr
  • Plantapol Calendula Oil 50Ml.
    -27% Promo FD

    Plantapol Calendula Oil 50Ml.

    Regular price €9,70 19,4 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €13,24
    You are saving: -€3,54
    19,4 € / 100ml
  • Plantapol Soy Lecithin 400Gr Bottle Ip
    -10% Promo FD

    Plantapol Soy Lecithin 400Gr Bottle Ip

    Regular price €17,90 4,48 € / 100gr
    Sale price €17,90 Regular price €19,79
    You are saving: -€1,89
    4,48 € / 100gr
  • Plantapol Natural Coconut Soap 100Gr.
    -28%

    Plantapol Natural Coconut Soap 100Gr.

    Regular price €2,30 2,3 € / 100gr
    Sale price €2,30 Regular price €3,19
    You are saving: -€0,89
    2,3 € / 100gr
  • Plantapol Green Tea with Papaya and Plum 200Gr.Instant Pot
    -35%

    Plantapol Green Tea with Papaya and Plum 200Gr.Instant Pot

    Regular price €13,40 6,7 € / 100gr
    Sale price €13,40 Regular price €20,47
    You are saving: -€7,07
    6,7 € / 100gr
  • Plantapol Natural Propolis Soap 100Gr.
    -28%

    Plantapol Natural Propolis Soap 100Gr.

    Regular price €2,30 2,3 € / 100gr
    Sale price €2,30 Regular price €3,19
    You are saving: -€0,89
    2,3 € / 100gr
  • Plantapol Vita Glutathione Plus 60 Capsules
    -28% Promo FD

    Plantapol Vita Glutathione Plus 60 Capsules

    Regular price €42,30 0,71 € / 1ud
    Sale price €42,30 Regular price €58,44
    You are saving: -€16,14
    0,71 € / 1ud
  • Plantapol Hypericum Oil 50Ml.
    -27% Promo FD

    Plantapol Hypericum Oil 50Ml.

    Regular price €9,60 19,2 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €13,24
    You are saving: -€3,64
    19,2 € / 100ml
  • Plantapol Boswellia 2000 30 Tablets
    -31% Promo FD

    Plantapol Boswellia 2000 30 Tablets

    Regular price €13,80 0,46 € / 1ud
    Sale price €13,80 Regular price €20,09
    You are saving: -€6,29
    0,46 € / 1ud
  • Plantapol Gluta Int Plus (Glutamine, Fennel) Powder 500Gr.
    -34% Promo FD

    Plantapol Gluta Int Plus (Glutamine, Fennel) Powder 500Gr.

    Regular price €31,30 6,26 € / 100gr
    Sale price €31,30 Regular price €47,49
    You are saving: -€16,19
    6,26 € / 100gr
  • Plantapol Colloidal Silver 120Ppm 125Ml.
    -26%

    Plantapol Colloidal Silver 120Ppm 125Ml.

    Regular price €23,30 18,64 € / 100ml
    Sale price €23,30 Regular price €31,56
    You are saving: -€8,26
    18,64 € / 100ml
  • Plantapol Mega Ashawagandha 7000 30 Capsules
    -35%

    Plantapol Mega Ashawagandha 7000 30 Capsules

    Regular price €19,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €29,24
    You are saving: -€10,14
    0,64 € / 1ud
  • Plantapol L-Tyr (L-Tyrosine) 60 Capsules
    -31% Promo FD

    Plantapol L-Tyr (L-Tyrosine) 60 Capsules

    Regular price €19,80 0,33 € / 1ud
    Sale price €19,80 Regular price €28,82
    You are saving: -€9,02
    0,33 € / 1ud
  • Plantapol Natural Cinnamon Soap 100Gr.
    -31%

    Plantapol Natural Cinnamon Soap 100Gr.

    Regular price €2,20 2,2 € / 100gr
    Sale price €2,20 Regular price €3,19
    You are saving: -€0,99
    2,2 € / 100gr
  • Plantapol Fatburner Forte 20Amp.
    -22% Promo FD

    Plantapol Fatburner Forte 20Amp.

    Regular price €24,38 24,38 € / 1ud
    Sale price €24,38 Regular price €31,12
    You are saving: -€6,74
    24,38 € / 1ud
  • Plantapol Equiplus (Echina-Propolis-Cat's Claw-Vit. C) 45 Capsules
    -33%

    Plantapol Equiplus (Echina-Propolis-Cat's Claw-Vit. C) 45 Capsules

    Regular price €15,40 0,34 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €22,99
    You are saving: -€7,59
    0,34 € / 1ud
  • Plantapol Willow 500Mg. 100 Tablets
    -29% Promo FD

    Plantapol Willow 500Mg. 100 Tablets

    Regular price €11,50 0,12 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €16,13
    You are saving: -€4,63
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Ansipol Plus 20Amp.
    -40% Promo FD

    Plantapol Ansipol Plus 20Amp.

    Regular price €22,20 22,2 € / 1ud
    Sale price €22,20 Regular price €37,00
    You are saving: -€14,80
    22,2 € / 1ud
  • Plantapol Jojoba Oil 50Ml.
    -27% Promo FD

    Plantapol Jojoba Oil 50Ml.

    Regular price €9,60 19,2 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €13,24
    You are saving: -€3,64
    19,2 € / 100ml
  • Plantapol L-Tryptophan 60 Capsules
    -35%

    Plantapol L-Tryptophan 60 Capsules

    Regular price €18,80 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €28,82
    You are saving: -€10,02
    0,31 € / 1ud
  • Plantapol Natural Aloe Vera Soap 100Gr
    -31%

    Plantapol Natural Aloe Vera Soap 100Gr

    Regular price €2,20 2,2 € / 100gr
    Sale price €2,20 Regular price €3,19
    You are saving: -€0,99
    2,2 € / 100gr
  • Plantapol Spirulina 150 Tablets
    -33%

    Plantapol Spirulina 150 Tablets

    Regular price €11,50 0,08 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €17,16
    You are saving: -€5,66
    0,08 € / 1ud
  • Plantapol Six Dophilus Forte 60 Capsules
    -36% Promo FD

    Plantapol Six Dophilus Forte 60 Capsules

    Regular price €27,70 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,70 Regular price €43,24
    You are saving: -€15,54
    0,46 € / 1ud
  • Plantapol Cascara Sagrada 60 Tablets
    -28%

    Plantapol Cascara Sagrada 60 Tablets

    Regular price €5,10 0,09 € / 1ud
    Sale price €5,10 Regular price €7,06
    You are saving: -€1,96
    0,09 € / 1ud
  • Plantapol Ginkgo Biloba 600Mg. 100 Tablets
    -25% Promo FD

    Plantapol Ginkgo Biloba 600Mg. 100 Tablets

    Regular price €14,99 0,15 € / 1ud
    Sale price €14,99 Regular price €20,09
    You are saving: -€5,10
    0,15 € / 1ud
  • Plantapol Zhinyin Cat's Claw Ointment 50ml.
    -29% Promo FD

    Plantapol Zhinyin Cat's Claw Ointment 50ml.

    Regular price €11,50 23,0 € / 100ml
    Sale price €11,50 Regular price €16,27
    You are saving: -€4,77
    23,0 € / 100ml
  • Plantapol Korean Ginseng 500Mg. 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Korean Ginseng 500Mg. 60 Capsules

    Regular price €16,50 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,50 Regular price €24,62
    You are saving: -€8,12
    0,28 € / 1ud
  • Plantapol Polixir 02 Ed (Digestive) Syrup 250Ml.
    -38% Promo FD

    Plantapol Polixir 02 Ed (Digestive) Syrup 250Ml.

    Regular price €15,50 6,2 € / 100ml
    Sale price €15,50 Regular price €25,19
    You are saving: -€9,69
    6,2 € / 100ml
  • Plantapol Avocado Oil 50Ml.
    -20% Promo FD

    Plantapol Avocado Oil 50Ml.

    Regular price €10,40 20,8 € / 100ml
    Sale price €10,40 Regular price €13,07
    You are saving: -€2,67
    20,8 € / 100ml